هدف سایت

حسبنا الله و نعم الوکیل

یکی از مشکلاتی که در فضای مجازی دوستان ارزشی دیده ام این بوده که همیشه سایت هایی با ایده های نو یا محصولات جذاب و متفاوتی وجود داشته اند ولی به دلایل مختلف ( عدم توجه به نکات سئو یا تبلیغات کم و … ) به میزان لازم شناخته شده نیستند ، عصر لینک تلاشی است برای رفع این مشکل .

که مطمئنا با کمک شما عزیزان موفق تر خواهد بود.

هدف اولیه از راه اندازی این سایت ، جمع آوری اطلاعات و دسته بندی موضوعی سایت های فرهنگی و مذهبی می باشد.

یکی از مشکلات جامعه مجازی ارزشی ، عدم اطلاع دقیق از فعالیت های انجام شده توسط دیگر فعالان ارزشی دنیای مجازی است که این امر موجب ایجاد موازی کاری در میان نیروهای ارزشی می شود.

با راه اندازی این پایگاه اطلاعاتی سعی شده تا حدودی از موازی کاری در فعالیت های فرهنگی جلوگیری کرده و پتانسیل فعالان فرهنگی و مذهبی از نظر امکانات مالی و نیروی انسانی در پروژه های متفاوت تر و متنوع تری هدایت شود .

بر فرض مثال برای فردی که به دنبال اطلاع یافتن از فعالیت های صورت گرفته در بحث حجاب و عفاف در فضای مجازی هست تهیه یک لیست کامل از سایت هایی که در زمینه حجاب و عفاف فعالیت می کنند از طریق موتورهای جستجو و لینک های موجود در سایت های مشابه، ( به دلیل کم توجهی سایت های فرهنگی به مباحث سئو و … ) حدودا چند ساعت وقت می گیرد اما با کامل شدن این سایت ، این عمل در ظرف چند دقیقه انجام خواهد شد.

فاز اول پروژه : جمع آوری و دسته بندی موضوعی سایت های فرهنگی مذهبی فضای مجازی می باشد. یعنی وضعیت همین الان سایت
فاز دوم و نهایی پروژه : اطلاع رسانی درباره آخرین محتوای تولید شده فرهنگی مذهبی توسط این سایت ها  می باشد. یه چیزی تو مایه های عمارنامه یا شیعه ۲۴

در صورت تمایل ، جهت کامل تر شدن سایت ، لینک وب سایت خود را برای ما ارسال نمایید، یا با قرار دادن لینک و یا لوگوی ما در سایت یا وبلاگ خود، از ما حمایت کنید.

asrlink-logo

 

یک نظری بگذارید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشود

رفتن به بالا